Ücretsiz Ekspertiz

Çorlu Ücretsiz Ekspertiz

Çorlu Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri

Ücretsiz ekspertiz hizmeti, tüm taşımacılık hizmetinizde, sizleri ziyaret ederek öncelikle eşyalarınızın yoğunluğunu,durumunu göz önüne alarak bir takım incelemeler yaparak size bir maliyet değeri yaratır. Asansörlü evden eve nakliyat sürecinden önce sizin belirlediğiniz gün ve saatte evinize yada iş yerinize gelerek, karşılıklı bir anlaşma sağlanır. Ortak bir değer yaratıldıktan sonra nakliye gün ve saati belirlenir ve nakliye işlemi belirlediğiniz gün ve saatler içerisinde gerçekleştirilir. Ekspertiz işlemi ücretsizdir.

Ekspertiz hizmetinde önemli nokta şudur, ambalaj malzemesinin seçimi, taşınacak eşyaların büyüklüğüne göre uygun bir araç belirlenmesi, kısacası taşıma sürecinde ve sonrasında yapılacak olan tüm detaylar ekspertiz kişinin görev ve sorumluluğu altında yürümektedir.  Önemli olan diğer bir durum ise tek bir seferde aracın adrese ulaşması gerekmektedir. Bunun için gereken durumlar göz önüne alınarak program ve planlama sağlanır. İkinci bir seferde giden eşyalar taşınma sürecinizi aksatır. Pratiklik ve güvenli taşınma süreci firmamızca sağlanmış olur. Ekspertiz, size uygun, anlaşılan gün ve saatte gelip, kaç tane aracın olacağı ve elaman sayısını göz önünde bulundurarak size gerekli olan bilgileri iletir. Ücretsiz ekspertiz sayesinde doğru ve teknik bilgiler ele alınarak size bir fiyat değeri sunulur karşılıklı anlaşıldıktan sonrada nakliyat işleminin gerekli olan aşamalarına geçilir. Size net bir fiyat verebilmemiz için eşyalarınızın görülüp incelenmesi gerekir. Diğer durumlarda, yani telefon ile verilen bilgiler ile veya tarife istinaden fiyatlandırma hizmeti sunulamamaktadır.

Gerek şehir içi nakliyat olsun gerekse şehirler arası nakliyat hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti, tüm firmalarda bulunması gereken bir hizmettir. Nakliyat firmaları ücretsiz ekspertiz hizmetini ücrete tabi tutmamalıdır. Bu bilgi aklınızda olsun. Tüm soru ve görüşleriniz için bizlere ulaşabilir teknik anlamda sormak istediğiniz tüm sorulara yanıt alabilirsiniz.