Paketleme ve Ambalajlama

Çorlu Paketleme ve Ambalajlama

Çorlu Paketleme ve Ambalajlama Hizmetleri

Çorlu Nakliyat standartlarımızın bir gereği olarak, tüm nakliye taleplerinde en son ambalaj ürünleri ile çağdaş paketleme metotlarını kullanarak, eşyalarınızın olası tüm risklere karşı korunmasını sağlar.

Her eşya grubu için ayrı bir ambalaj malzemesi ve paketleme yöntemleri ile çalışan Çorlu Nakliyat, kırılacak eşya grubunuz için ayrı, elektronik eşya grubunuz için ayrı paketleme yöntemleri ve ambalaj çeşitleri kullanır. Eşyalarınızın boyutlarına uygun koli ve paketler kullanılarak her biri sağlıklı bir şekilde istiflenebilecek hale getirilir. Elbiseleriniz için kullanılan askılı kolilerimiz ile yeniden ütü yapma derdine girmeniz engellenir.

Bütün bu teknolojik paketleme yöntemlerinin yanında, paketleme işleminin hangi sıra ile yapılacağı, hangi teknikle yükleneceği de profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir başka konudur. Çorlu Nakliyat firmamızda hizmet veren tüm nakliye personelimizin bu konuda eğitim almalarını sağlanarak, en doğru yöntemi geliştirmeleri sağlanır. Bu eğitimlerde ambalaj işlemi ve paketlemesi yapılan eşyaların hassasiyetleri hakkında detaylı bilgiler verilerek, kazara ortaya çıkacak olan problemlerin önüne geçilir.

Çorlu nakliyat tüm bu hizmetlerinde her zaman en son teknik, en son teknoloji ve en çağdaş yöntemleri kullanır. Tüm riskleri minimum seviyeye çekerek kaygılarınızı ortadan kaldıran firmamız evden eve nakliyat sigortası ile bütün hizmetini garanti altına alır.