Çerkezköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çerkezköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları 400-500 TL gibi sabit bir ücret olduğunu biliyorsanız yanlış biliyorsunuz. Önce bu yanlış bilginin neden yanlış olduğuna dair detaylı doğru bilgi sunmak istiyoruz.

Çerkezköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları matbu, yani hazır etiket fiyatları değildir. Yapılacak taşıma hizmetinin niteliğine göre belirlenir. Bu hazır mal satışı gibi fiyatlandırılamaz. Bu hizmettir. Dolayısı ile önce hizmetin nasıl yapılacağı belirlenmek zorundadır. Nasıl bir hizmet vereceğini bilmeden, plan yapmadan, hangi araçları kaç personeli çalıştıracağını ön görmeden nasıl fiyat verilebilir? Böyle fiyat verenler iyi niyetli olabilirler mi? 
Gerçek bir firma önce taşımacılık hizmetini nasıl vereceğini planlamak zorundadır. Bu işi kaç personel ile, kaç araç ile, ne kadar sürede yapacağını belirlemesi gerekir.

350 TL ye ev taşıyoruz, 400 TL ye ev taşıyoruz türünden, internet sayfalarında, dükkan önlerinde yazılar afişler görürsünüz. Etiket fiyatı budur. Çerkezköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları bu tarzda belirlenmez. Bu tarzda sunulmaz. Vatandaşa böylesi bir rakam rastgele verilemez. Bu pazarda, manavda, markette ürün satmak değildir. Nakliyat, hizmet sunumudur. Hizmetin nasılı, araçları, süresi nakliyat fiyatını belirler. Taşınacak eşya sayısı, niteliği, ağırlığı, yoğunluğu, taşınacak ve taşınılacak kat sayısı görülüp değerlendirilmeden verilen tüm fiyatlar etiket fiyatlardır. Etiket fiyatın sakıncası şudur: Sonradan ek ücret çıkacaktır karşınıza. “Biz 350 TL dedik ama eşya sayınız çok fazla, mobilyalarınız çok büyük, beyaz eşyanız sandığımızdan fazla, eviniz yüksek kat” gibi, gibi mazeretler sunularak, yeni ücretler istenecektir. Taşıma başladıktan sonra istenir bu ek ücretler. Taşıma başlamış olduğundan, iş yarım kalmasın diye ödemek zorunda hissedersiniz kendinizi. Ödemez iseniz, tartışma başlayacaktır birazdan. Sıkıntılı ve zor bir durumdur bundan sonrası.